Kërkojmë banesa/shtëpi me qira në Prishtinë

Kërkohet me qera nga: Agjensioni "Vlera" Sot 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kërkojmë banesa/shtëpi me qira në Prishtinë, Fushë Kosovë dhe Vushtrri.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim