kerkes

Kërkohet me qera nga: valon 19 Shk 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Jemi nje familje 4 atnarë , dhe nuk i kem kushtet e mira .kerkojm nje banes apo shtepi qe te kujdesime per te.pasi nuk i kemi kushtet te paguajme,ju lutemi te na ndihmoni,na kontaktoni ne nr:049 462 712
Faleminderit per mirkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim