kerkoj banes me qera

Kërkohet me qera nga: drilon 17 Gsh 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Marr banes me qira për 10 muaj në lagjen “Ulpian” Prishtinë. Banesa duhet të jet dy dhomshe, banjo te ket ujë 24 orë dhe rrym 24 orë paguaj 200-250 per 4,5 student
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim