kerkoj banes me qera

Kërkohet me qera nga: M.K 07 Jan 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoj banes me qera per cift ne lagjen kalabri (emshir)....banesa duhet te jet e mobiluar dhe me nje dhom gjumi
Cmimi sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim