kerkoj banes me qira

Kërkohet me qera nga: semir 08 Tet 00:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
kerkoj banes ne kto lagje te prishtines .Santea .Sllovenia e sportit . Arberi OSE te bahollt jemi dy persona te punsuar dhe per banim afat gjat qmimi dedr 150 ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim