kerkoj nje bashkbanuse

Kërkohet me qera nga: Era 02 Nën 20:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Jemi dy studente kerkojme nje bashkbanuese urgjent ,banesa ka hapsire te madhe dhe gjendet afer parkut te qytetit qmimi 35euro ne muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim