kerkojm banes me qira

Kërkohet me qera nga: vera 19 Tet 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
kerkojm urgjentisht banes me qira jemi 6 shoqe afer qendres dhe mundsisht ti ket 3 dhoma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim