kerkojm banim me qera

Kërkohet me qera nga: shpejtim 27 Tet 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
jemi nje qift dhe kerkojm banim me qera ne bregun e diellit 045639426
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim