kerkojm banim me qera

Kërkohet me qera nga: shpejtimi 27 Tet 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
jemi nje qift dhe kerkojm nje banim me qera ne lagjen bregu i diellit 045639426
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim