marr me qira banese

Kërkohet me qera nga: donika 25 Sht 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
marr me qira banese per te punesuar. banesa duhet te kete 1 dhome gjumi sallon dhe kuzhine. vendet e preferuara ulpiana, si dhe pjesa afer fakultetit te matematikes. preferoj qe banesa te jete e re ose e renovuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim