Bashkbanuese

Kërkohet me qera nga: Hygerta 03 Mar 23:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Gjinia: Femër
Gjinia e Shokut të Dhomës: Nuk ka rëndësi
Komuna: Prishtinë
Kerkojm 3 bashkbanuese. Banesa gjendet tek 3 sheshirat mbrapa Aurores. Banesa eshte me 2 dhoma , sallon me kuzhin dhe ballkon. Eshte e pershtatshme per banim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim