Bashkebanuese

Kërkohet me qera nga: Bahrije Fetahi 11 Tet 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Gjinia: Femër
Gjinia e Shokut të Dhomës: Femër
Komuna: Prishtinë
Kerkojme nje ose dy bashkebanuese. Banesa ndodhet ne lagjen Bregu i Dielllit te banesat e kuqe , ka 2 dhoma gjumi dhe nje kuzhine. Cmimi i baneses eshte 230 euro , i ndare proporcionalisht . Momentalisht jemi tri cimere .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim