Cimere-bashkebanuese

Kërkohet me qera nga: Dina 04 Jan 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Gjinia: Femër
Gjinia e Shokut të Dhomës: Femër
Komuna: Prishtinë
Kerkoj bashkebanuese banesa gjendet ne qender te Prishtines perball maxi marketit banesa eshte njedhomeshe kuzhina eshte ndaras ka terasen dhe banjon qmimi 180euro +rryma shpenzimet tjera i paguan pronarja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim