Kërkoj bashkëbanuese

Kërkohet me qera nga: Fjorda 16 Tet 23:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Gjinia: Femër
Gjinia e Shokut të Dhomës: Femër
Komuna: Prishtinë
Kërkoj 1-2 bashkëbanuese.Banesa është garsoniere dhe gjendet prapa Klinikës Gjinekologjike "Lagjja e Spitalit"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim