Kerkoj banes ne Arberi/Dragodan (ose afer)

Kërkohet me qera nga: El 06 Pri 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Gjinia: Mashkull
Gjinia e Shokut të Dhomës: Mashkull
Komuna: Prishtinë
jam student dhe punoj në Prishtin, kerkoj banes ne Arberi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim