Kerkoj cimere

Kërkohet me qera nga: Hana 21 Pri 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Gjinia: Femër
Gjinia e Shokut të Dhomës: Femër
Komuna: Prishtinë
Kerkoj cimere , banesa gjindet tek qafa,(shkolla Meto Bajraktari) , dy dhomeshe , ne qmim perfshihen uji , mbeturinat dhe mirembajtja e baneses.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim