Kerkoj dy bashkebanuese femra URGJENT!

Kërkohet me qera nga: Fitore 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoj dy bashkebanuese femra , banesa gjendet ne lagje te spitalit afer viva fresh store, qmimi 50 euro plus shpenzimet, banesa eshte e mobiluar dhe shume komode per banim.
+37745589187
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim