Kerkoj nje bashkebanuse ne lagjen kalabria

Kërkohet me qera nga: banes 14 Tet 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Gjinia: Femër
Gjinia e Shokut të Dhomës: Femër
Komuna: Prishtinë
Kerkoj urgjent nje bashkebanuse.banesa gjendet ne lagjen kalabria (emshir).banesa ka 2 dhoma tgjumit sallon dhe kuzhin qmimi 55 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim