Kerkoj urgjent 2 bashkbanuese

Kërkohet me qera nga: Fjolla 22 Dhj 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Gjinia: Femër
Gjinia e Shokut të Dhomës: Femër
Komuna: Prishtinë
Kerkoj urgjent 2 bashkbanuese. Banesa gjindet te Qafa afer fures Buka. Banesa ka 3 dhoma gjumi, salloni me kuzhin dhe ballkon, 1 banjo dhe 1 wc.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim