Kerkoje 1/2 cimera per bashkbanim

Kërkohet me qera nga: Edin 18 Gsh 00:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Gjinia: Mashkull
Gjinia e Shokut të Dhomës: Mashkull
Komuna: Prishtinë
Kerkoj 1 ose 2 cimera Mashkuj per bashkbanim

Jemi studenta, dhe kerkojme banues serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim