Kerkojm 2 cimera

Kërkohet me qera nga: Granit 22 Tet 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Gjinia: Mashkull
Gjinia e Shokut të Dhomës: Mashkull
Komuna: Prishtinë
Kerkoj 2 cimer meshkuj banesa gjindet te qafa afer pasionit (te kuvendi) ndërtim I ri Ka 3 dhoma gjumi 1sallon 1Kuzhin 1 banjo dhe nje tarrace me gjithsej 125 meter katror
Per mometni ne jemi 4 veta ne banes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim