Kerkojme 1 ose me shume Bashkbanuese ne Ulpiane.

Kërkohet me qera nga: Fahrie 27 Sht 23:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Gjinia: Femër
Gjinia e Shokut të Dhomës: Femër
Komuna: Prishtinë
Kerkojme 1 ose me shume Bashkbanuese ne Ulpiane.
Jemi 3 vajza dhe na duhet 1 ose dy bashkbanuese per te plotesuar numrin. Duhet te gjejme banese ne Ulpiane.

Kontaktoni: Viber: +37745203910
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim