Kerkojme 1 ose me shume bashkbanuese ne Ulpiane.

Kërkohet me qera nga: Fahrie 27 Sht 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Gjinia: Femër
Gjinia e Shokut të Dhomës: Femër
Komuna: Prishtinë
Kerkojme 1 ose me shume bashkbanuese ne Ulpiane. Ne jemi 3 vajza dhe na duhen 1 ose 2 vajza tjera per te plotesuar numrin. Ne duhet te gjejme banese ne Ulpiane.

Mund te kontaktojme ketu: Viber: +37745203910
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim