Kerkojme 2 bashkebanuese

Kërkohet me qera nga: blerina 21 Shk 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Gjinia: Femër
Gjinia e Shokut të Dhomës: Femër
Komuna: Prishtinë
Kerkojme urgjentisht dy bashkebanuese nga muaji mars.Banesa gjendet mbrapa teatrit te Teb Banka dhe ka dy dhoma gjumi,sallon me kuzhine.Kushtet jane te volitshme,50 euro per person +shpenzimet.
MUND TE KONTAKTONI NE KETA NUMRA TELEFONI:04961011 dhe 049569996.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim