Kerkojme 2 cimera

Kërkohet me qera nga: Armend 12 Nën 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Gjinia: Mashkull
Gjinia e Shokut të Dhomës: Nuk ka rëndësi
Komuna: Prishtinë
Kerkojm 2 cimera, banesa gjindet ne ulpiane te rrethi i spitalit e pershtatshme per studentat e teknikut dhe mjeksise, per me shume informata kontaktoni ne numrin perkates.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim