Kerkojme 2 cimere

Kërkohet me qera nga: anonim 23 Tet 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Gjinia: Femër
Gjinia e Shokut të Dhomës: Femër
Komuna: Prishtinë
Ne banes jemi dy vajza , poashtu ne banes jeton edhe i dashuri i njeres vajze .. kerkojm edhe dy cimere , qmimi i baneses eshte 60 euro.. banesa gjendet te qafa perkatsisht afer zyres se Levizjes Vetvendosje.. banesa posedon dy dhoma , dy banjo , kuzhine , sallon si dhe oborr.. Gjendet ne katin e pare .. Eshte e re e pa banuar me pare dhe eshte e mobiluar me te gjitha gjerat e nevojshme per banim..
Te interesuarat te lajmrohen ne kete numer : 049 640-020 , mund te kontaktoni edhe ne viber ne po te njejtin numer ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim