Kerkojme bashkbanuese (F)

Kërkohet me qera nga: Ermira 17 Mar 00:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Gjinia: Femër
Gjinia e Shokut të Dhomës: Femër
Komuna: Prishtinë
E kerkojme dike te bashkbanojme me te. Lagjet e preferuara Emshir dhe ulpiane jemi dy vajza.

Viber. +38649887377
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim