Kerkojme bashkebanuese(cimere)

Kërkohet me qera nga: Fatbardha 21 Sht 12:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Gjinia: Femër
Gjinia e Shokut të Dhomës: Femër
Komuna: Prishtinë
Kerkojme 1 ose 2 bashkebanuese.FEMRA
Banesa gjendet ne lagjen Lakrishte
Ndodhet ne katin e dyte dhe ka:2 dhoma gjumi,sallon.kuzhine,banjo,koridor dhe terrace.
Kushtet shume te mira.

Mund te kontaktoni ne nr:049588370
Si dhe ne Viber ne nr: 049588370 dhe 049753574
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim