Kerkojme cimere

Kërkohet me qera nga: tina 15 Tet 23:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Gjinia: Femër
Gjinia e Shokut të Dhomës: Femër
Komuna: Prishtinë
Pershendetje,
Kerkojme cimere-bashkebanuese, per 2 ose 3 vajza, banesa gjendet ne kalabri-emshir te banesat e arabve, banesa komplet kushton 160e + shpenzimet jane 2dhoma njera eshte e lire ka, kuzhine,banjo dhe ballkon ne dhomen tjeter banojme 2cimere, mund te vendoseni menjeher.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim