Kerkojme te bashkbanojme me dike (F)

Kërkohet me qera nga: Ermira 17 Mar 00:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Gjinia: Femër
Gjinia e Shokut të Dhomës: Femër
Komuna: Prishtinë
Kerkojme te bashkbanojme me dike. Lagjet e preferuara Emshir dhe Ulpiane. Jemi dy vajza.

Viber +38649887377
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim