Urgjentisht 3 bashkebanuese

Kërkohet me qera nga: Arta 22 Sht 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Gjinia: Femër
Gjinia e Shokut të Dhomës: Femër
Komuna: Prishtinë
Urgjentisht kerkohen 3 bashkebanuese. Banese gjindet perball hotelit Grand dhe ka kushte te mira banimi.pagesa mujore eshte 60 euro per person.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim