kerkojm 2 bashkbanues

Kërkohet me qera nga: Dionis 25 Sht 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Gjinia: Mashkull
Gjinia e Shokut të Dhomës: Mashkull
Komuna: Prishtinë
Jemi dy cimera dhe po kerkojm edhe dy tjer ,meqense cmimi eshte i larte ti ndajm shpenzimet bashkarisht ,mundeni mu lajmru ne nr e telit ose en viber me po at numer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim