BLEJ VENDIN NE KONVIKT DHE MENZ

Kërkohet me qera nga: xxx 09 Tet 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
BLEJ VENDIN E KONVIKTIT DHE MENZES KONVIKTI NR II i PREFERUAR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim