Kerkoj vendbanim me qera

Kërkohet me qera nga: Shpetim 19 Tet 09:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Jam ne çift dhe kerkoj banese( dhome, gasonjere) me qera ne lagjen e Muhaxhereve ose ne Breg te Diellit ,me cmim deri ne 100 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim