kerkoj dhom me qera

Kërkohet me qera nga: Shpejtimi 27 Tet 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
jemi nje qift dhe kerkojm nje banes ose dhom mme qera ne breg te diellit. 045639426
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim