kerkojm lokal me qira prishtin

Kërkohet me qera nga: Partners.RealEstate - PR 02 Mar 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
kerkojm lokal me qira ne prishtin lokali duhet te jet 120m2 deri 150m2 lokali duhet te jet per dhez nuk duhet te ket shkall se duhet te hyn gjanat me pironar lokali duhet te jet me pllaka dhe muri me gled per me shum info 049600541
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim