nehat

Kërkohet me qera nga: nehati 02 Mar 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
jam i interesuar me xhet garazh apo lokal ti ket se paku 100 meter kateror dhe te ket parking 100 meter kateror se paku per me shum me kontaktoni ne nr 044294842
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim