Kërkojmë shtëpi me qera në Lagjen Aktash

Kërkohet me qera nga: Agjencioni Ylli Sot 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kërkojmë shtëpi me qera në Lagjen Aktash shtëpia të ketë oborr dhe të jet e përshtatshme për qerdhe

çmimi i qeras mujore deri në 1500Euro

Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeninë:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim