Kerkohet shtepi me qira ne Dragodan

Kërkohet me qera nga: EDMOND 07 Nën 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
kerkohet shtepi me qira ne Dragodan , shtepia duhet te kete 3 dhoma gjumi , dhomen e ndejes , kuzhinen , banjo dhe toalet.
shtepia kerkohet per 3 nderkombetare.
+377 44 176 047 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim