Kerkoj shtëpi ose banes në përkujdesje

Kërkohet me qera nga: Sami 20 Jan 12:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kërkoj shtëpi ose banes në prishtinë te perkujdesemi dhe te banojm per një koh të gjatë jemi jamilje 4 antarshe serioze ju garantoj se do kujdesemi ne maximum prparsi kan lagjet afer tregut te gjelbërt ka gj e llapit deri te gërmia deri në kolovic si dhe deri në dragodan të interisuarit mund të kontaktojn në qdo koh ne tel 044/419-088
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim