Kerkojme shtepi me qira per nje nderkombetare

Kërkohet me qera nga: ADOKA 07 Sht 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kompania per Patundshmeri ADOKA kerkon nje shtepi me qira per nje nderkombetare ne lagjen: Germia , Taslixhe , Arberia , Veternik , NIC, Marigona, etj.
Shtepia duhet te kete dhome dite, kuzhine, 1-2 dhoma te fjetjes, 1-2 banjo, kopesht, parking, rryme/uje 24h, internet dhe gjerat e tjera elementare te shtepise.

Na lajmeroni ne numrin e tel: 045 616794.

Nese keni foto te shtepise na dergoni ne: adoka.agency@gmail.com ose ne viber (+37744385130)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim