Kerkojme shtepi me qira per nje nderkombetare

Kërkohet me qera nga: ADOKA 19 Sht 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kompania per Patundshmeri ADOKA kerkon nje shtepi me qira per nje nderkombetare ne lagjen: Germi, Taukbahce, Taslixhe, Aktash, Breg Diellit, Velani, te Spitali apo Mati 1.

Shtepia duhet te kete dhome dite, kuzhine, dhome te fjetjes, 1-2 banjo, oborr 2 ari, parking, rryme/uje 24h, internet dhe gjerat e tjera elementare te shtepise.

Na lajmeroni ne numrin e tel: 045 616794.

Nese keni foto te shtepise na dergoni ne: adoka.agency@gmail.com ose ne viber (+37744385130)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim