Marr me qira banesen

Shpallja e kompanisë. Kërkohet me qera nga: ECOIMPEX 29 Tet 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Urgjent kerkojme me qira banesen per studenta, familjar dhe te punesuar. Tel.045/50 20 49 ose 045/50 20 40
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim