Shtepi per nderkombtar!

Kërkohet me qera nga: Giz 27 Gsh 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkojm shtepi e cila duhet ti ket mase pakti 4 dhoma gjumi dhe Kopsht te madhe!
Lagja 1. Tasligje ,dhe ne drejtim te Germise
2.Veternik, Graqanice,Qendres Caglavic

Ju lutem me telefononi prej ores 8.30 deri ne ora 16.30
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim