Shtepi per tu perkujdesur ne Prishtin dhe F.Kosove

Kërkohet me qera nga: Dita 04 Gsh 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Jam femer e interesuar per te marr nje shtepi ne perkujdesje qe ta ruaj dhe te kujdesem per te papages.Shtepin ne at gjendje si do ta marr ashtu do ta le,do te kujdesem maksimalisht per te.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim