kerkoj banim me qera

Kërkohet me qera nga: shpejtim 27 Tet 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
jeemi nje qift dhe kerkojm nje dhom ose banes me qera ne breg te diellit.045639426
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim