kerkoj shtepi apo banese me qera per familjarë

Kërkohet me qera nga: gezim 27 Sht 22:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
kerkoj shtepi ose banese me qera per familjare,mund te jete e pa mobiluar por te jete e rregulluar dhe e gatshme per banim .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim