kerkojm banim me qera

Kërkohet me qera nga: shpejtim 27 Tet 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
jemi nje qift dhe kerkojm nje banim me qera ne lagjen e diellit 045639426
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim