AGJENCIA Prona PLUS KERKOJME TOKE PER NDERTIM

Kërkohet me qera nga: Prona PLUS Sot 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
KERKOJME TOKE PER NDERTIM TE LARTE NE PRISHTINE, QE IPET ME KONCESION NE: QENDER, TOPHANE, DODONE, EMSHIR, ARBERI, SI DHE TE GJITHA LAGJET TJERA NE TE CILAT KANE PERFUNDUAR PLANET RREGULLATIVE PER PRISHTINEN.

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
+377/ 044199993
+386/ 049199993
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim