Banese ose dhome me qira

Kërkohet me qera nga: ideal 10 Sht 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Kerkoj banese njedhomeshe ose dhome me qira. Banesa te jete sa me e vogel dhe me e lire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim